Bioargan Arganový kosmetický olej 50ml

359,00 

Katalogové číslo: 687ac656-4e7e-4e85-8bc2-e4f1a2494976 Kategorie: ,

Opravdový hit ve skupině výrobků ANTI-AGING. Vysoký obsah tokeferol (Vit. E), Betatokoferol, Gamma- tokoferol a Delta-tokoferol.

Je nedocenitelný pro své regenerační, léčebné, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Olej obsahuje 80% esenciálních mastných kyselin, zejména Omega 9 a Omega 6. Karotenoidy které chrání kůži proti UV záření, brzdí růst rakovinotvorných buněk, snižují vznik artritidy. Fytosteroly zabraňují stárnutí kůže, pomáhají zadržovat vlhkost v kůži, snižují vznik zánětů. Arganový olej obsahuje fytosteroly Schottenol a Spinasterol, známé pro jejich protinádorové vlastnosti, zřídka kdy se vyskytující v rostlinných olejích.

Z nepražených arganových ořechů se vyrábí olej určený ke kosmetickému využití. Je unikátní tím, že obsahuje 2-3 násobek přírodního vitamínu E, než jakýkoli jiný přírodní zdroj. Zanechává saténově hebkou pokožku, hydratuje, dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Účinně zabraňuje stárnutí pleti a vzniku vrásek. Pomáhá při léčbě ekzému, lupénky, dermatitid, akné a jiných kožních problémech zlepšení až o 70%. Vynikající pro masáž celého těla.