Cereus Kelpanka s mořskou řasou himálajská mletá sůl BIO 200g

39,00 

Katalogové číslo: 54c390d5-7a39-4714-8eb0-d508a452141e Kategorie: ,

Himálajská diamantová sůl získává díky mořské bio řase Kelp přidanou hodnotu, která Vám zajistí dostatečný příjem a vysoké využití jódu přirozeného rostlinného původu. Max. doporučená denní dávka (DDD) soli pro dospělého člověka je 5 g. V 5 g soli Kelpanka je obsaženo 85,6 % DDD jódu. Kelpanka je originální název, její složení je odladěné firmou Cereus.

Himalájská diamantová sůl není vyrobena z diamantů, ale její vzhled, čistota a vzácnost diamanty připomíná. Diamantová jedlá sůl má vysokou bioenergetickou hodnotu a patří mezi nejvzácnější stolní soli. Pochází z panensky čistého praoceánu a její výjimečná krystalická struktura vznikala po stovky milionů let. Diamantová sůl je drahokamem mezi himálajskými solemi, má ideální mřížku a je proto plně průhledná se zřetelnou krystalickou strukturou. Diamantová sůl má vysokou schopnost ničit cizorodé látky v těle a Asii se proto více než 3000 let používá k léčení. Diamantová sůl je vhodná i při očistných kůrách pro nižší obsah minerálních látek. Diamantová sůl od značky Cereus je bez chemických příměsí, nemá přidávaný jód, a především v žádném případě neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti. Pochází z oblasti Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje.

Složení kamenná sůl v ryze panenské podobě (diamantová), mořská řasa Kelp, což je produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Min. trvanlivost: při skladování v suchu neomezena

Sůl Cereus je ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na stolní sůl se používá jen ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli. Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu. Je bohatá na esenciální minerály v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami. A to proto že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro buňky v tělesné buňky jednoduše vstřebatelné.