Cereus Levandule himálajská koupelová sůl 500g

83,00 

Katalogové číslo: d7529018-9361-491b-8be8-5c98840c571b Kategorie: ,

Koupelové soli jsou vhodným doplňkem péče o tělo. Sůl čistí a pečuje o pokožku a působí na vlasy, klouby, tkáně a celkovou harmonii těla. Uvolňuje z těla škodlivé látky, doplňuje minerály a stopové prvky a účinně působí na řadu kožních onemocnění.

Levandule je vhodná pro klidný spánek, relaxaci a celkové uvolnění, pozitivně působí na psychiku (při depresi a stresu) a při bolestech hlavy a nervovém přetížení. Levandule je také vhodná při chřipce, angíně a nachlazení.

Příprava koupele

  • Vanu naplníme teplou vodou do výšky asi tří centimetrů. Do vody vhodíme 2-3  hrsti himalájské soli. Krystalky ponecháme několik minut rozpouštět. Poté vanu doplníme teplou vodou a můžeme se koupat.
  • Při koupeli ani po ní nepoužíváme jiné kosmetické přípravky
  • Po koupeli doporučujeme odpočívat

Příprava solné lázně

  • Vanu naplníme teplou vodou do výšky asi tří centimetrů. Do vany vhodíme přibližně půl kila himalájské soli. Ponechejte sůl pozvolna rozpouštět, ideálně 30 minut.
  • Vanu naplníme velmi teplou, ale ne horkou vodou. Pokud jsou po doplnění vody všechny solné krystalky na dně rozpuštěné, himalájskou sůl ještě přidáme, dokud nezpozorujeme, že se na dně usazují nerozpuštěné krystalky. V tuto chvíli máme připravený nasycený solný roztok – solanku – s osmotickým účinkem.
  •  V koupeli odpočívejte 20 až 30 minut. Nepoužívejte mýdlo. Po koupeli se opláchněte pouze čistou vodou