E-SHOP Mogador Nutrikaše probiotic 2x natural + 2x čokoláda + 2x jahoda a vanilka 6x180g AKCE 5+1

295,00 

Katalogové číslo: 9bf22153-c904-469f-ba7e-30d0b7073863 Kategorie: ,

DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Balení obsahuje Mogador Nutrikaše Probiotic v této kombinaci: 2x natural + 2x čokoláda + 2x jahoda a vanilka.Nutrikaše je výrobek se zaměřením na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení při nesnášenlivosti lepku, intoleranci na laktózu, nebo pro zájemce o racionální stravování. Současne konzumací Nutrikaše doplníte tělu vitamíny, minerály a probiotické kultury. Hlavní složkou výrobku je tepelně upravená rýže, zpracovaná speciální technologií. Dále Nutrikaše obsahuje probiotické kultury Bacillus coagulans, které jsou unikátní svým přirozeným zapouzdřením, jenž umožňuje dlouhou trvanlivost a životaschopnost při běžném skladování.

Nutrikaše jsou obohaceny o vlákninu, která v kombinaci s probiotickými baktériemi tvoří symbiotický vztah. Nutrikaše obsahuje 10 pečlivě vybraných vitamínů a minerálních látek. Jedna porce obsahuje 33% doporučené denní dávky vitaminů a minerálů. Nutrikaše obsahuje vitaminy B1, B2, B6, B12, E, C, kyselinu listovou, pantotenovou, niacin, biotin. 

Návod na přípravu: K přípravě Nutrikaše je potřeba pouze 150ml horké vody o teplotě přibližně 80 °C. Nedoporučujeme používat vodu vřelou z důvodu neblahého vlivu na probiotické kultury Lactobacillus Sporogenes. Při vyšších teplotách se část bakterií znehodnotí a jejich efektivita se může snížit.

Jedno balení obsahuje 3 porce.