Ecover odstraňovač vodního kamene 500 ml

129,00 

Katalogové číslo: 650b73b0-2807-4861-a356-28b9e17e5b45 Kategorie: ,

Odstraňovač vodního kamene ve spreji s funkcí aktivní pěny. Zcela biologicky rozložitelný.

Spolehlivě odstraní vodní kámen a vápenné usazeniny ze všech omyvatelných povrchů (POZOR, nepoužívejte na povrchy jako mramor, přírodní kámen, smalt, měď, stříbro, zlato hliník, poškozené či horké povrchy.

Není vhodné k odvápnění domácích spotřebičů.

SLOŽENÍ neionické tenzidy, parfemace (obsahuje limoneny, linalool), voda, kyselina citronová, citrát sodný

O ZNAČCE

Výrobky belgické firmy Ecover přestavují již od roku 1978 špičku v ekologických čistících, úklidových, pracích a mycích prostředcích. Produkty této značky jsou unikátní tím, že v sobě kombinují efektivitu čistícího účinku s minimálním dopadem na životní prostředí. Jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a přírodních ingrediencí, obaly a etikety jsou ze 100% recyklovatelné. Jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, mají nejvyšší stupeň biologické rozložitelnosti a minimální dopad na životní prostředí. Pomocí výrobků Ecover budete ve své domácnosti používat téměř 100% biologicky odbouratelné čistící a úklidové prostředky. Vzhledem k svému přínosu pro životní prostředí figuruje firma Ecover na čestné listině OSN.

VAROVÁNÍ

H319 způsobuje vᾞné podrᾞdění očí

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

P337 + P313 – Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.