Ecover univerzální čistič 750 ml

119,00 

Katalogové číslo: fcaacdaf-b41f-4c15-99a5-898d7dee0505 Kategorie: ,

Ecover Univerzální čisticí prostředek s citronem koncentrát 750ml je vhodný na čištění všech druhů tvrdých povrchů – podlahy, pracovní povrchy, dlaždice, povrchy z umělé hmoty atd. Čistič se svěží citronovou vůní obsahuje jemný dezinfekční účinek, je určený na mytí zašlé špíny, skvrn a mastnoty. Univerzální ekologický čistič na bázi nově vyvinutých a patentovaných přírodních tenzidů, konzervováno přírodním konzervantem.

Tento výrobek, stejně jako všechny výrobky ECOVER jsou vyrobeny na čistě rostlinné a minerální bázi, které jsou ve vodě a přírodě 100% rozložitelné (biodegradabilní) bez nagativního dopadu na vodní a půdní ekosystémy.

  • Používají se rostlinné suroviny: bylinky, škrob, celuloza, semena řepky olejné, kokosový olej, éterické oleje, minerální suroviny: písek, vápenec, zeolit, křemičitany – suroviny, které tvoří 75% zemského povrchu – jsou prakticky nevyčerpatelné a nezapřičiňují trvalé poškození ekosystému jako těžba ropy.
  • Výrobky ECOVER zásadně neobsahují: chemické optické zjasňovače, fosfáty, silikony, chlór, ropné a synetické deriváty, syntetická změkčovadla a rozpouštědla ani jiné chemické látky, které by mohly způsobovat zdravotní problémy.

Tento výrobek ani žádné jiné ECOVER produkty nejsou testovány na zvířatech!

Všechny produkty se vyrábí ve 2 ekologických továrnách v Belgii ze surovin z Nizozemska, Francie a Belgie, v roce 1993 získala firma ocenění od OSN za mimořádně ekologický provoz – v současné době je Ecover nejekologičtěji provozovanou firmou v Evropě!

Složení: > 30 % voda, < 5 % aniontové a neiontové tenzidy, mýdlo, guma xanthan, kyselina citrónová, alkohol, parfém (vůně citrus, obsah: Limonen), konzervační látka (0,02 % 2-bróm-2-nitropropan-1,3-diol).