Health Link Chlorella Japan 750 tbl.

369,00 

Katalogové číslo: b0e0a780-0c0f-47d0-a332-3540e6fe13b5 Kategorie: ,

Chlorella vás překvapí sytě zelenou barvou i svými blahodárnými účinky:

  • extra vysoký obsah chlorofylu
  • odbourává z těla těžké kovy, chrání játra a detoxikuje
  • působí proti volným radikálům
  • aktivuje látkovou výměnu a podporuje hubnutí
  • čistí pleť
  • zpomaluje stárnutí

Zelená barva tablet chlorelly Japan je způsobená extrémně vysokým obsahem chlorofylu. Kromě něj v chlorelle najdete carotenoidy, proteiny, přes 30 esenciálních nasycených i nenasycených mastných kyselin, vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B9, biotin, C, A, D, E, K, minerály draslík, hořčík, vápník a sodík, i stopové prvky měď, mangan, železo, zinek a selen. Protože se jedná o sladkovodní řasu, neobsahuje chlorella jód, takže ji mohou užívat i lidé s hyperfunkcí štítné žlázy.

Díky svému jedinečnému složení je považována za superpotravinu, která chrání buňky jater před jedovatými látkami a je skvělým prostředkem k detoxikaci, napomáhá buněčné regeneraci, čímž prodlužuje životnost buněk a zpomaluje stárnutí, posiluje oběhový systém a zažívání, působí proti volným radikálům, potírá zánětlivé procesy i rakovinné bujení, pročišťuje krev, aktivuje látkovou výměnu a celkově harmonizuje vnitřní prostředí organismu. Pomůže vám i s problematickou pletí a škodlivými účinky stresu, připisován je jí také pozitivní vliv při hubnutí.

Odkud Chlorella Japan pochází?

Chlorella Japan je pěstována v Asii na těch nejčistších místech, aby byla garantována její vysoká kvalita. Konkrétně pochází z chráněné přírodní oblasti v souostroví Rjúkjú, která je známá svou průzračnou vodou bohatou na minerální látky.

Jak chlorella Japan chutná?

Chlorella Japan chutná jako jakákoliv jiná řasa trochu po rybině, jen oproti těm mořským není slaná. Pokud nejste příznivci pojídání řas, nevadí, Chlorellu Japan užíváte v tabletách a zapíjíte vodou, a tak její chuť ani nepostřehnete.

K čemu se dá chlorella Japan použít?

Chlorella Japan se užívá jako výživový doplněk.

Jak chlorellu Japan užívat?

Chlorella Japan je výživový doplněk. Doporučujeme ho užívat 2x denně v množství 6-12 tablet 15 minut před jídlem a zapít sklenicí vody. Pro optimální účinnost užívejte chlorellu po dobu minimálně 2-3 měsíců. Balení 750 tablet vám vystačí na 2-3 měsíce. Užíváte-li kromě chlorelly také vitamín C, nechte si mezi nimi odstup 3 hodiny.

Upozornění
Jedná se o doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.
Nepřekračujte denní doporučenou dávku.