Hollinger Šťáva ovocná jablko višeň 200ml Bio

22,00 

Katalogové číslo: 987ff1d7-8c8a-4371-ade5-fa3da635c0cf Kategorie: ,

Höllinger Ovocná šťáva z jablka a višně 200 ml Bio

Höllinger jablečno-višňová šťáva je balena v praktickém balení na cesty. Šťáva je smíchána pouze s vodou, a proto obsahuje usazeninu na dně balení svědčící o její přirozenosti. Tato usazenina navíc obsahuje spoustu důležitých látek.

Co jablko obsahuje?

Jablka obsahují velkou škálu látek, z nichž jsou všechny velmi důležité pro lidské tělo. Z vitamínů obashuje jablko hlavně kyselinu askorbovou, tedy vitamín C, který podporuje imunitní systém. Vysoký obsah pektinu zajišťuje správné vázání cholesterol a tuků, tudíž snižuje hladinu cholesterolu. Dále pektin pročišťuje střeva a pomáhá tak chránit před rakovinou tlustého střeva. Z minerálních prvků jsou  jablcích obsaženu hlavně draslík, hořčík, fosfor, mangan, železo a vápník.

Co višeň obsahuje?

Višně mají hodně vitamínu B, C a E. Díky tomu se hodí na celkovou podporu metabolismu, imnunitu a v boji proti volným radikálům v těle. Višně mají více tříslovin a ovocných kyselin než třešně, a jsou proto více ceněny. Podle některých bylinných knih se udává, že višně v kombinaci s jablky pomáhají člověku spát, kvůli výskytu melatoninu. Višeň má celou škálu léčebných vlastností, z niž některé jsou pomoc při zánětlivém onemocnění kloubů, léčba mikrobiálních infekcí a mají potenciál zastavit bujení rakovinotvorných buněk. Plody višní disponují velkým obsahem vápníku, sodíku, železa, hořčíku, mědi, fosforu a zinku. Díky tomu jsou višně pomocníky při chudokrevnosti, poruše nervového systému a vápník společně s fosforem jsou velmi důležité pro zdravé kosti.