Kitl Syrob Malinový s dužinou 0,5 l

145,00 

Katalogové číslo: 9416ac7a-d4b8-413d-a460-fc73f2db0c46 Kategorie: ,

Výborný hustý sirup vyrobený z malinové šťávy a malinové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, na 100 ml sirupu je použito 102 ml malinové šťávy a dužniny. Vyrábí se za studena, aby si zachoval zdraví prospěšné látky. Je skvělý pro přípravu domácích limonád a koktejlů nebo třeba mléčných shaků. Horké maliny s vanilkovou zmrzlinou a šlehačkou jednoduše zalijte malinovým sirupem a oblíbený dezert získá ještě lepší a výraznější chuť.

 

Recepty z Kitl Syrob Malina: Domácí malinová limonáda – Do úzké vysoké sklenice přidáme Syrob Kitl Malina, led a sodu. Ozdobíme plátkem limetky a čerstvou malinou. Malinový shake – Tradiční Syrob Kitl Malina přidáme ke dvěma kostkám ledu a přidáme vychlazené mléko. Vše důkladně rozmixujeme. Podáváme s brčkem.

Malinový ledový čaj – Malinový Syrob promícháme s drceným ledem a vychlazeným zeleným čajem. Ozdobíme lístkem čerstvé máty.

Alkoholický míchaný koktejl Raspiroska – Do drceného ledu přidáme kvalitní vodku spolu s plátkem limetky. Přelijeme Malinovým Syrobem.

Horké maliny – Vanilkovou zmrzlinu polijeme horkým malinovým Syrobem (pozor nepřipálit!). Zdobíme šlehačkou nebo oplatkou. Ihned podáváme.