NATU Hořká čokoláda 63% 45g Bio

109,00 

Katalogové číslo: dbbddb09-d5a1-4049-9a42-eba56ed9302b Kategorie: ,

V jednoduchosti je krása. Čokoláda s obsahem 63% kakaa vás uvede do světa tmavých čokolád.

Vyrobit kvalitní čokoládu je alchymie. Nejdůležitější složkou jsou kakaové boby, které propůjčují čokoládě její chuť a aroma. Výsledná chuť čokolády se liší podle odrůdy bobů, lokality, způsobu fermentace, pražení a mletí. NATU čokolády jsou vyrobeny z BIO kakaových bobů pocházejících z Dominikánské republiky a Nikaragui. V těchto oblastech rostou kakaovníky přes 2000 let a čokoládám dodávají výtečnou chuť. 

Nejste fanoušci extra hořkých čokolád? Zkuste čokoládu s obsahem 63% kakaa. Vyvážená chuť výběrových kakaových bobů a sladké panely je ideálním startem do světa hořkých čokolád.

Pravá čokoláda je superpotravina, která vám dodá energii a obsahuje řadu zdraví prospěšných látek. Poznej i ty její nezaměnitelnou chuť a potěš všechny svoje smysly.

Výhody:

  • BIO kvalita
  • obsah kakaové sušiny 70%
  • bez laktózy a umělých sladidel
  • vhodná pro vegany

Věděli jste, že:

Do Evropy přivezl kakaové boby v 16. století Kryštof Kolumbus. Ten objevil kakao během své čtvrté výpravy do Ameriky a přivezl je do Španělska. Na madridském královském dvoře připravovali z bobů horký nápoj, který dochucovali cukrem, aby zjemnili hořkou chuť kakaa.