NATU Hořká čokoláda pomeranč a květy 45g Bio

109,00 

Katalogové číslo: 7023e8a5-f1de-4e84-bab9-c26894a02f49 Kategorie: ,

Čokoláda stvořená pro jaro. Chuť divokého pomeranče a krása lučního kvítí. Pastva pro oči i chuťové buňky.

Vyrobit kvalitní čokoládu je alchymie. Nejdůležitější složkou jsou kakaové boby, které dávají čokoládě její chuť a aroma. Výsledná chuť čokolády se liší podle odrůdy bobů, lokality, roku sklizně a způsobu fermentace, pražení a mletí. NATU čokolády jsou vyrobeny z BIO kakaových bobů pocházejících z Dominikánské republiky a Nikaragui. Plantáže v těchto oblastech odjakživa sloužily k pěstování bobů a čokoládám propůjčují výtečnou chuť. 

Tmavá čokoláda s pomerančem a květy je plná života. Na první kousnutí ucítíte sílu kakaových bobů a energii divokého pomeranče. Ty doplňuje vůně lučních květů, které ji zdobí.

Pravá čokoláda je superpotravina, která vám dodá energii a obsahuje řadu zdraví prospěšných látek. Poznej i ty její nezaměnitelnou chuť a potěš všechny svoje smysly.

Výhody:

  • BIO kvalita
  • obsah kakaové sušiny 70%
  • bez laktózy a umělých sladidel
  • vhodná pro vegany

Věděli jste, že:

Československo za první republiky bylo třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. Jednou z prvních čokoládoven v našich krajinách byla firma Fr. Slabý „Luna“. Založil ji v roce 1839 Jan František Černoch na Starém Městě Pražském v Kozí ulici.