Neobotanics Zelený ječmen BIO 150g

409,00 

Katalogové číslo: cfc82fd4-9ab6-4150-ad45-00bf6649d666 Kategorie: ,

Nejčistší zdroj vitality pro vaše tělo. Prášek z Neobotanics® ZELENÉHO JEČMENE BIO je vyroben z mladých výhonků, které jsou v raném stádiu růstu doslova napěchované výživnou energií. Je to přírodní zdroj široké škály minerálů, enzymů, vlákniny a chlorofylu. Všechny tyto výživné složky, které tělo umí snadno vstřebat a využít, byly přírodou namíchány do vyváženého zeleného koktejlu, který se uměle nedá napodobit.

Představuje bohatý zdroj výživy a vitality.

Díky obsahu kyseliny listové přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti imunitního systému a k normální psychické činnosti .

Pomáhá chránit buňky před oxidati vním poškozením.

Kvalita a čistota suroviny testována ve spolupráci s VŠCHT Praha a Státním zdravotním ústavem.

Specifické období sklizně zaručující maximální koncentraci účinných látek.

Původ:

Pro výrobu zeleného prášku z Neobotanics® ZELENÉHO JEČMENE BIO používáme pouze výhonky nejvyšší kvality, které jsou pěstovány ekologickým způsobem na certifikovaných farmách na Novém Zélandu, v panensky čisté přírodě jezer a ledovců, bez použití pesticidů a umělých hnojiv, v půdě bohaté na živiny. Neobsahuje přidaná barviva ani konzervanty.

Složení:

Balení obsahuje 150 g 100% čistého prášku ze sušených výhonků mladého zeleného ječmene z kontrolovaného ekologického zemědělství. Neobsahuje přidaná barviva ani konzervační látky. 

Dávkování:

Užívejte 1-2 čajové lžičky (cca 2-4 g) denně. prášek rozmíchejte ve sklenici vody nebo ovocné či zeleninové šťávy a vypijte. Pro snadnější promíchání použijte shaker. Nepodávejte v horkých nápojích, aby nedošlo ke zničení účinných látek. Lze také přidat do studených pokrmů – müsli, salátů, jogurtu, polévek atd.